Usługi związane z oponami do samochodów dostawczych, vanów i kamperów

ligh_truck1526311056.jpg

Zaufaj specjalistom z Point S, którzy zajmą się Twoimi oponami dostawczymi!

Niezależnie od tego, czy używasz samochodu dostawczego do celów zawodowych, czy masz go do użytku prywatnego, jego bezpieczeństwo musi być sprawą pierwszorzędną. Serwisy Point S oferują szeroki wachlarz usług związanych z oponami do samochodów dostawczych różnych typów oraz kamperów. W najbliższym serwisie Point S oferujemy Ci montaż i demontaż opon, regulację geometrii i zbieżności kół, wyważanie kół i kontrolę ciśnienia w oponach. Zadbamy również o Twój samochód z pełnym zakresem usług, takich jak przegląd i konserwacja hamulców, wymiana oleju napędowego czy naprawa układu wydechowego.

 

Wybierz opony dostawcze: system eurometryczny, P-metryczny i oznaczenie LT 

Wybierając opony na wymianę do samochodu dostawczego, warto polegać na zaleceniach naszych specjalistów od ogumienia, którzy dobiorą najlepszą oponę pod względem charakterystyki technicznej pojazdu, jak i wyglądu. Przy wyborze opon należy kierować się przede wszystkim jej obciążeniem (indeksem nośności) i warunkami użytkowania. Trzeba także zwrócić uwagę na sposób zapisu rozmiaru opony. Dwa stosowane dziś w oponach dostawczych systemy zapisu rozmiaru to system eurometryczny i P-metryczny oraz oznaczenie LT.
Systemy eurometryczny (europejski) i P-metryczny (amerykański) zostały początkowo opracowane do zapisu rozmiarów opon do samochodów osobowych (P - Passenger Car) i kombi. Tyle że do samochodów osobowych zaliczają się także minivany, SUV-y i małe pickupy, które częściej służą do przewozu osób niż towarów. Wśród opon oznaczanych według jednego lub drugiego systemu znajdują się pozycje interesujące pod względem zastosowanych technologii, niskiego oporu toczenia, większego komfortu jazdy, mniejszego zużycia paliwa czy też obniżonej wagi. Opony, w których oznaczenie rozmiaru rozpoczyna się of liter "LT" są oponami P-metrycznymi, ale opracowanymi pod kątem małych ciężarówek (Light Truck). Są one bardziej wytrzymałe i mają wyższy indeks nośności, dzięki czemu lepiej radzą sobie z dużymi obciążeniami w ekstremalnych warunkach. Ich mocniejsza konstrukcja pozwala także na stosowanie większego ciśnienia.

 

Usługi związane z oponami do pojazdów dostawczych

Jeśli posiadasz pojazd na oponach dostawczych, to zapewne nie możesz sobie pozwolić, żeby awaria ogumienia zaprzepaściła realizację jakiejś intratnej propozycji.  Potrzebujesz wytrzymałych i trwałych opon, które sprawdzą się pod każdym obciążeniem i pozwolą Twojej firmie rozwijać się. Dlatego zawsze utrzymuj swój samochód, a zwłaszcza opony w dobrym stanie. A ponieważ to właśnie one są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia Twojego pojazdu, to powinieneś oddawać je wyłącznie w ręce ekspertów.

 

Usługi związane z oponami do vanów 

Specjaliści od ogumienia w serwisach Point S zawsze znajdą opony, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Furgonetki, vany i samochody dostawcze potrzebują opon mocnych, wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia w codziennym użytkowaniu. 


Usługi związane z oponami do kamperów 

Jeśli cenisz sobie wolność podróżowania i zwiedzania świata zza kółka kampera, to nie pozwól, aby nawet błahy problem techniczny zrujnował Twoja wyprawę! Zaufaj specjalistom sieci Point S i zleć im przegląd pojazdu przed wyjazdem na wakacje. Unikniesz przykrych niespodzianek i przywieziesz wyłącznie miłe wspomnienia niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. Serwisy Point S oferują spersonalizowane doradztwo i przeglądy wszystkich kluczowych elementów pojazdu, abyś mógł ruszyć w drogę pewnym pojazdem w nienagannym stanie technicznym.

Nasi serwisanci przechodzą regularne szkolenia w zakresie najnowszych technologii, aby móc udzielać najlepszych zaleceń i proponować najlepsze produkty dopasowane do pojazdu i warunków jego użytkowania w najlepszej cenie.

Aby uniknąć niemiłych niespodzianek na trasie z towarem lub podczas wakacyjnego wyjazdu, pomyśl już dziś o sprawdzeniu opon przez specjalistę Point S!

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj