Skontaktuj się z nami 

Nasi klienci są dla nas priorytetem. Jesteśmy do ich dyspozycji i odpowiadamy na ich każde pytanie lub prośbę. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Informacja dodatkowa: Administratorem Państwa danych jest Point S Polska sp. z o.o.. Dane te będą przetwarzane w celach związanych z wysuniętym żądaniem kontaktu, na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa przez okres 5 lat. Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Polityka prywatności" na stronie www.point-s.pl.

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  Bezpieczeństwo

  Point S gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji poprzez możliwe rozszerzenie gwarancji na zakupione opony.

 • icon-quality1509973987.png
  Jakość

  Zapewniamy w każdym naszym serwisie wysoki i stały poziom obsługi klienta i wykonywanych usług.

 • icon-price1618406526.png
  Cena

  Dbamy o niskie ceny poprzez najatrakcyjniejsze cenowe połączeniu właściwie dobranego produktu oraz wykonywanej usługi.

Ładowanie strony... Proszę czekać
Point S używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli kontynuujesz, zakładamy, że wyrażasz zgodę na nasze użycie plików cookie. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej. Kontynuuj